aktuální provoz od 27.4.

Aktuální provoz od 27.4.

Vážení pacienti, vzhledem k příznivé epidemiologické situaci upravujeme ordinační dobu (platí i pro pacienty původně Dr. Zahradníkové) na téměř původní stav

PO 7:30 – 12:00

ÚT 10:00 – 16:00

ST 7:30 – 12:00

ČT 7:30 – 12:00

7:30 – 11:00

Stále však platí, s ohledem na vaše i naše bezpečí, že k vyšetření a vstupu do ordinace je nutno se předem objednat na konkrétní hodinu, kdy vám bude umožněn vstup do ordinace. Čekárna i nadále zůstává uzamčena a budeme pouštět pacienty vždy po jednom tak, aby se v čekárně nesešlo více jak 3 osoby najednou (přicházející, čekající a odcházející).

Pro zachování fungování systému je nezbytně nutné, abyste dodržovali příchod na přesně danou hodinu – tzn. nechoďte s výrazným předstihem ani pozdě (aby nedocházelo ke kumulaci pacientů v čekárně, nebude do ní mimo objednaný čas umožněn vstup) .

Postupně začínáme provádět dispenzární prohlídky u pacientů s chronickým onemocněním (vysoký tlak, cukrovka, vysoký cholesterol, kontroly INR u warfarinizovaných, atd.), dále pak budeme provádět předoperační vyšetření a těhotenské prohlídky, preventivní prohlídky, prohlídky pro posudkové účely (řidičské, zbrojní a potravinářské průkazy),laboratorní odběry a v neposlední řadě očkování (obzvláště doporučované proti klíšťové encefalitidě) již také provádíme. Pracovnělékařské prohlídky budeme řešit individuálně. 

POZOR: Osoby s respiračním onemocněním a příznaky jako je suchý kašel, teplota nad 37,2 st. C, dušnost, porucha chuti či čichu; osoby po návratu ze zahraničí, nebo po kontaktu s COVID-19 pozitivním člověkem, prosím – v žádném případě nechoďte OSOBNĚ do ordinace k nám, či k jinému lékaři (například na interní či infekční oddělení), nejezděte nikam MHD ani TAXI službou, ale kontaktuje buď naši ordinaci mailem, telefonicky, nebo linku 1212 či 155.

V případě, že se k nám nedovoláte, vězte, že v ordinaci jsme, ale množství telefonátů je obrovské a máme pouze jedny ruce, je nutné tedy telefonát zkoušet opakovaně v průběhu ordinačních hodin (obecně vhodné telefonáty směřovat od 9:00) nebo nás kontaktovat emailem.

Děkuji za spolupráci a věřím, že tato nepříjemná epizoda jara již bude brzy za námi

 

MUDr. Michal Kraus