Aktuální provoz od 18.5.

Aktuální provoz od 18.5.

Ordinační hodiny v již standardním rozsahu –  pro vstup do prostorů ordinace je nadále NUTNÉ SE PŘEDEM TELEFONICKY (nebo emailem) OBJEDNAT NA KONRÉTNÍ HODINU

Tel. 326 992 059, 326 701 593  tzn. neplatí rozdělení objednaní / neobjednaní, je nutné, aby všichni byli objednání, či dopředu telefonicky domluvení. 

Prosíme o důsledné dodržování pravidla, tato opatření nám nečiní radost, nicméně chráníme Vás i nás před nechtěnou 14 denní karanténou, hůře před onemocněním jež si nikdo z nás nepřeje. 

V případě, že se k nám nedovoláte napoprvé je nutné telefonát zkoušet opakovaně v průběhu ordinačních hodin (obecně vhodné telefonáty směřovat od 9:00) nebo nás kontaktovat emailem )-

Provádíme již veškerou standardní činnost ordinace.

POZOR: Osoby s respiračním onemocněním a příznaky jako je suchý kašel, teplota nad 37,2 st. C, dušnost, porucha chuti či čichu; osoby po návratu ze zahraničí, nebo po kontaktu s COVID-19 pozitivním člověkem, prosím – v žádném případě nechoďte OSOBNĚ do ordinace k nám, či k jinému lékaři (například na interní či infekční oddělení), nejezděte nikam MHD ani TAXI službou, ale kontaktuje buď naši ordinaci mailem, telefonicky, nebo linku 1212 či 155.

 

Děkujeme