aktuální epidemiologická situace

!Vzhledem k aktuální epidemiologické situaci až do odvolání striktně platí, že následující činnost!:

bude prováděna, až po objednání, aby nedocházelo k mísení nemocných a zdravých pacientů v čekárně.

V případě, že proděláváte infekci dýchacích cest !nezávisle na tom zda-li jste byli v zahraničí! – kašel, rýma, zvýšená teplota – nevstupujte do čekárny a nejprve nás telefonicky  kontaktuje.  doporučuji první přečíst přínosný text na stránkách kolegy MUDr. ŠtefánkaCo dělat při infekci dýchácích cest

Na většinu dotazů týkajících se koronaviru 2019-nCOV, včetně informací o postupu v případě, že přijíždíte z Itálie a o tom jakým způsobem se chovat, kam zavolat – naleznete odpovědi na stránkách kolegy https://www.stefajir.cz/?q=koronavirus-2020 .

Vzhledem k uvedenému prosíme o omezení telefonických kontaktů na opravdu nezbytné případy (nevolejte, zda-li ordinujeme!! pokud není na našich webových stránkách uvedeno, že máme dovolenou, pak opravdu ano, ordinujeme ve standarních ordinačních hodinách) , využívejte možnosti zaslat chronickou medikaci formou e-receptu do emailu – opět formou e-žádosti – praktikcelakovice.cz/elektronicky-recept/, (zpracování může trvat řádově hodiny až několik dní) nikoli telefonátu a omezte návštěvy ordinace na nezbytné případy.

 

 

Děkujeme za spolupráci